III Teamowe zawody spławikowe Error Team - za nami!

W dniu 13 października 2024 r. na Kanale Szymońskim odbyły się zawody wędkarskie "III teamowe zawody spławikowe Error Team".

Organizatorem zawodów był ERROR Team - Wędkarstwo Wyczynowe przy współpracy z Okręgiem Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie.

W zawodach wystartowało 16 trzyosobowych drużyn (48 zawodników).

Zawody rozegrane zostały zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW. Tura zawodów trwała 4 godziny (9.40-13.40).

III teamowe zawody spławikowe Error Team wygrała drużyna w składzie: Piotr Lindemann, Marek Zieliński i Łukasz Adamowski z wynikiem 6 pkt. sektorowych i wagą 10 845 g. Drugie miejsce zajęła drużyna w składzie: Maciej Nurkowski, Waldemar Nurkowski i Adam Kryszczak (9 pkt. sektorowych, waga 11 955 g). Trzecie miejsce zajęła drużyna w składzie: Dariusz Biedrzycki, Jerzy Grula i Krzysztof Kozerawski (9 pkt. sektorowych, waga 8 970 g).

Gratulacje dla zwycięzców a wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy za miłą i koleżeńską atmosferę. Brawa dla organizatora ERROR Team - Wędkarstwo Wyczynowe i do zobaczenia za rok na kolejnych zawodach.

Serdeczne podziękowania dla Adam Kozłowski i Andrzej Kun - za pomoc w sędziowaniu i organizacji zawodów.