Otwarte towarzyskie zawody spławikowe „III Puchar Warmii i Mazur” – 15.09.2024 r. Kanał Szymoński

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie informuje, że w dniu 15 września 2024 r. (niedziela) organizuje na Kanale Szymońskim otwarte towarzyskie zawody spławikowe „III Puchar Warmii i Mazur”.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW w kategorii seniorzy. Tura zawodów – 4 godziny. Klasyfikacja drużynowa - 2 zawodników łowi w dwóch oddzielnych sektorach.

W zawodach mogą wziąć udział członkowie PZW, którzy mają opłaconą składkę członkowską na 2024 rok. Organizator nie zapewnia zezwoleń na wędkowanie na Kanale Szymońskim. Zawodnicy sami we własnym zakresie wykupują zezwolenie na wędkowanie.

Uwaga! Ograniczona liczba miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Brak opłaty startowej. Do wygrania puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia na zawody przyjmowane są telefonicznie do dnia 11 września 2024 r. pod numerem: 661 284 060 lub poprzez wiadomość Messenger

Pod niniejszym komunikatem na bieżąco aktualizowana będzie lista zgłoszonych drużyn.

Nie dopuszcza się zapisów w dniu rozgrywania zawodów.

Zbiórka do godz. 7.00 nad Kanałem Szymońskim (miejscowość Szymonka).

Zawodnicy na zawody dojeżdżają we własnym zakresie lub na koszt Kół delegujących zawodników.

Program zawodów:

6.30-7.00 – potwierdzenie obecności zawodników