Nocne zawody gruntowe Koła PZW Olsztyn - Łosoś - za nami!

W dniach 13 – 14 lipca 2024 r. Koło PZW nr 54 Olsztyn Łosoś zorganizowało nad brzegiem jeziora Platyny „Nocne zawody gruntowe”.

W zawodach wzięło udział 24 zawodników (12 dwuosobowych drużyn).

Zawody rozegrane zostały w klasyfikacji drużynowej.

Zawody rozpoczęły się w dniu 13 lipca 2024 r. (sobota) o godzinie 18.00 i trwały do dnia 14 lipca 2024 r. (niedziela) do godziny 8.00.

Zawodnicy łowili głównie leszcze, płocie i okonie.

Największą rybę zawodów złowił Mariusz Piłat - leszcz 39,0 cm.

Po komisyjnym zważeniu, wszystkie ryby z powrotem wypuszczono do wody.

Nocne zawody gruntowe Koła PZW Olsztyn - Łosoś wygrała drużyna w składzie: Dominik Grzegorczyk i Maciej Łazicki z wynikiem 25 980 g. Drugie miejsce zajęła ekipa w składzie: Sebastian Barczak i Krzysztof Wojtasz z wynikiem 16 240 g. Trzecie miejsce przypadło dla drużyny w składzie: Anita Sobota i Radosław Tomaszewski z wynikiem 13 160 g.

Na zakończenie zawodów Grzegorz Paździorko otrzymał medal za zasługi w rozwoju wędkarstwa. Grzegorzu, dziękujemy Ci za twoje zaangażowanie i pracę na rzecz naszego Koła.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów za miłą i koleżeńską atmosferę. Do zobaczenia na kolejnych zawodach.

Zapraszamy do Koła PZW Olsztyn-Łosoś.